Piano Tiles 2019

Ücretsiz Müzik
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut26.02 MB
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSocial Epic Games
Piano Tiles 2019 indir; Beethoven, Chopin veya Mozart gibi profesyonel piyanistlerden farklı klasik piyano şarkılarının tadını çıkarabilirsiniz.

Müzik Piyano Fayansları 2019 burada! Hızlıca dokunun ve en sevdiğiniz müzik oyununun tadını çıkarın! Şimdi ücretsiz!
Hiç Beethoven, Chopin veya Mozart gibi profesyonel bir piyanist olmayı hayal ettiniz mi? Hiç Piyano Yıldızı gibi klasik şarkıları çalmayı hayal ettin mi? Piyano fayansı ve Gitar Fayansı gibi, burada sihirli piyano fayansı 2

Bu oyunda, Müzikal Tiles oyun ile piyano çalabilirsiniz: müzik ritim ile siyah fayans dokunun ve beyaz fayans dokunmayın. Beethoven, Chopin veya Mozart gibi profesyonel piyanistlerden farklı klasik piyano şarkılarının tadını çıkarabilirsiniz.Tek app ücretsiz küçük oyunlar!

Piyano Müzik Fayans 2, PC'nizde bir piyano oyununa 10+ sıcak piyano şarkıları ve birçok enstrüman getiren 2018'deki en iyi piyano oyunlarından biridir.

Nasıl oynanır:
• Piyano Müzik Fayansları 2 oynamak çok kolay ve basittir. Piyano fayans üzerine dokunun, en sıcak piyano şarkılarının tadını çıkarmak için beyaz fayans dokunmayın.
Piyano fayanslarını kaçırırsanız veya beyaz fayanslara dokunursanız oyun durur. Dikkatli ol!

Çılgın piyano hayranları mısınız ve müzikle rahatlamak mı istiyorsunuz?
Şimdi indirelim: Sihirli Piyano Fayans Klasik - Rahatlayın ve Zorluklar.
"Sihirli piyano fayans 2" düz tasarım stili ile 2018 için tasarlanmış tamamen yeni bir Piyano siyah fayans oyunudur.
Güzel piyano sesleriyle ruhunuzu rahatlatın ve profesyonel bir Piyanist gibi favori şarkılarınızı çalın.
ŞİMDİ android cihaz üzerinde piyano siyah beyaz fayans en iyi hız meydan oyunu oyna!
Dokunarak hızınızı arttırmak için daha hızlı dokunun ve klasik ve pop müzik parçalarının keyfini çıkarın.
Oyun ya da yarış oyunları ya da müzikal ve tik tok müzikal çekim yapmaktan hoşlanmayın. Sihirli piyano fayansları 2, müziğin çalınması için harika bir oyundur.

Oyun özellikleri:
???? Birçok heyecan verici piyano oyunu modu, basit: Piyano Müziği Fayans 2, aile ve arkadaşlar için en iyi harika piyano fayans oyunudur. En sevdiğiniz piyano şarkılarını çalın ve piyano müziğinizin hızıyla ve ünlü lisa ve lena gibi yeteneklerle arkadaşlarınızla her şeyi etkileyin
Tim 10+ en sıcak piyano şarkıları, mükemmel zamanlama çinileriyle her dokunuşta hayal gücünün ötesinde güzel piyano müziği melodilerini hissetmek için.
Offline Çevrimdışı modunu oynayabilirsiniz! İnternet kesintisi olmadan müzik parçalarının keyfini çıkarın! Ayrıca, oyun ayrıca yeni ve harika şarkılar içeren yeni bir paket ekledi.
New Yeni piyano fayans oyunları 2018 için müthiş oyun tasarımı ve grafikleri. Ritim herhangi bir piyano müziği sevgilisi için mükemmel olan pahalı maun ile yapılan gerçek bir büyülü klasik piyano çalıyor gibi hissedeceksiniz.
???? Pürüzsüz oyun deneyimi, oynamak kolay ve hafiftir.

Nasıl oynanır:
- Müzik piyano çalmak için sürekli siyah piyano fayans üzerine dokunun.
- Beyaz piyano fayanslarından kaçının!
- Basit oynamak, ama usta zor.
- Bu yüksek hızlı müzikal oyundaki tüm siyah taşları yakalamak kesinlikle kolay değil!

Oynamanın keyfini Düğün yürüyüşü, Despacito, soluk, yağmurlu günlerde yanınızda, yağmurdan öper, nehrin aktığı ırmaklar, klasik kanyon, kürk elise, gavotte, gökyüzünde kale, troika, jingle bells, kutlu olsun, lanet olsun syne, uzak anılar, jardin sectret, gazeteler satan şarkı, kuğu gölü, türk yürüyüşü, senfoni No.5, derinliklerde yuvarlanıyor, ruhum, romantizm, çocukluk anıları ve daha birçok şarkı.

Şimdi bu oyunu deneyin ve kendi tepki hızınıza ve becerilerinize meydan okuyun! Piyano fayans oyunları 2018 dokunarak bu hız hayal edebileceğinizden daha rahatlatıcı.

Müzik Piyano Fayansları 2019 sizi bekliyor!
En iyi Piyano oyuncusu olun. Şimdi ÜCRETSİZ keyfini çıkarın !!
Şimdi İndirin!

Piano Tiles 2019 indir